*****        منتظر نظرات و پيشنهادات شما همكاران گرامي هستيم *****

کمربند ايمني براي جنين مادران باردار خطرناک استهمشهري = 20 شهريور 87

پروفسور کريستين برونه مدير لابراتوار بيومکانيک دانشگاه مديترانه گفت: بر اساس آمار موجود حوادث رانندگي اغلب باعث آسيب ديدن جنين مي‌شوند و کودکان کمتر از آن‌ها آسيب مي‌بينند.

به گزارش آسوشيتد پرس، پروفسور کريستيان برونه مسئول تحقيق ماه اوت گذشته در کيوتوي ژاپن در چارچوب کنگره جهاني تحقيقات تصادف شناسي اعلام کرد من مخالف بستن کمربند ايمني براي خانم‌هاي باردار نيستم اما بايد تا حد امکان کمربند در پايين‌ترین جاي ممکن بسته شود.

وي تصريح کرد زن باردار با کمربند ايمني در تصادفات ايمن است اما جنين در خطر خواهد بود. وي از سازندگان اتومبيل خواست تا کمربندهاي ايمن‌تر توليد کنند.

وي گفت گروه تحقيق ما از موسسه ملي تحقيقات بر روي حمل و نقل و امنيت حمل و نقل آزمايشات مجازي زيادي انجام داد. در اين آزمايشات مشخص شد که در صورت تصادف جنين گويي مشت يک بوکسور را تحمل مي‌کند و اين باعث ضربه مغزي جنين خواهد شد.

وي افزود ما هم اکنون با همکاران آلماني خود تحقيق مي کنيم تا بتوانيم بهترين کمربند ايمني را توليد کنيم و فکر مي کنيم هيچ چيزي بهتر از کمربند رانندگان مسابقات فرمول يک نيست.

وي از توليد کنندگان خواست تا کمربندي توليد کنند که منعطف‌تر و داراي قطري بزرگتر باشد و بتواند نقاط مختلف بدن را پوشش دهد.

*************************
>>صفحه اصلي<<

اهداف

موفقيت سازماني
خانواده
روانشناسی
تربیتی
سلامت - زيرذره بين فعال است
بازنشستگان
بخشنامه ها
قوانين و لوايح مجلس
مادر و کودک
ورزشی

ارتباط با مشاور زنان و خانواده 

سايتهاي مرتبط

آيين نامه توسعه مشاركت زنان