*****        منتظر نظرات و پيشنهادات شما همكاران گرامي هستيم *****

ارزیابی موافقتنامه مشترک مرکز امور زنان و خانواده با وزارت نیرودوم  ارديبهشت ۱۳۸۷

ارزیابی موافقتنامه مشترک مرکز امور زنان و خانواده با وزارت نیرو

در نشست مشترک مدیران مرکز امور زنان وخانواده با مسئولین دفتر امور زنان وزارت نیرو مفاد موافقتنامه دوجانبه بررسی و نحوه اجرای آن مورد ارزیابی قرار گرفت.

در این گفتگو دکتر" زهره طبیب زاده نوری "مشاور رئیس جمهور و رئیس مرکزامورزنان وخانواده از مسئول دفتر امورزنان وزارت نیرو به خاطر حسن اجرای مفاد موافقتنامه مشترک ، قدردانی کرد.

وی بر دوره آموزشی مدیرت کلان به عنوان یکی از برنامه های دوجانبه مرکز با وزارت نیرو در سال 1386 اشاره کرد و افزود: وزارت نیرو جزء دستگاههایی است که ماموریتهای سازمانی خود را به صورت تخصصی دنبال می کند و چون کاردانی و تخصص از اولویتهای آن به شمار می رود ، بنابراین لزوم برنامه ریزی برای افزایش توان مدیریتی زنان شاغل در این وزارتخانه از اهمیت خاصی برخوردار است. دکتر طبیب زاده همچنین بهره مندی از توان علمی و تخصصی دختران فارغ التحصیل در صنعت آب و برق را که از تعهد کاری و اعتقادی برخوردار هستند مورد تاکید قرار داد و گفت: ارائه آموزش و کارآموزی در حوزه های اجرایی برای این عزیزان از موارد مورد توافق مرکز امور زنان وخانواده با امورزنان وزارت نیرو در سال 86 بوده است. وی با اشاره به اینکه زنان در امر استفاده بهینه و مطلوب جامعه از انرژی های موجود مانند آب و برق نقش موثری دارند ، نقش صدا وسیما در ترویج فرهنگ صرفه جویی میان اقشار مختلف مردم با تهیه و تولید برنامه های متعدد و متنوع را باارزش و حیاتی خواند.

مهندس "مریم کارگرنجفی" ضمن گزارش روند فعالیتهای وزارت نیرو در در راستای همکاریهای دوجانبه از حمایتهای مرکزامورزنان وخانواده قدردانی کرد.

کارگرنجفی با اشاره به اینکه حمایت مرکزامورزنان وخانواده در جهت آموزش مدیریت کلان در سال 86 منجر به برگزاری یک دوره آموزشی 6 ماهه با عنوان "مدیریت کلان و استراتژیک" گردید؛ افزود: برای برگزاری مطلوب این دوره آموزشی ، طرح کارورزی مدیریتی نیز برای آموزش دیدگان دوره مدیریت به اجرا درآمد.

وی همچنین تعداد شرکت کنندگان در این دوره را 25 نفر اعلام کرد که هرکدام به مدت 222 ساعت جمعاً 5550 نفرساعت تحت پوشش آموزش قرار گرفته اند.

مسئول امورزنان وزارت نیرو به حمایت مرکز امورزنان وخانواده از طرح فراهم نمودن زمینه اشتغال 13 نفر از دانشجویان و فارغ التصیلان ممتاز در سال 86 اشاره کرد و گفت: در فاز اول اجرای این طرح ، دانشجویان و فارغ التحصیلان مربوط , شناسایی شده و فاز دوم ، با برگزاری دوره آموزشی و مشاوره به آنان انجام شد.

وی ضمن قدردانی از همکاری های مرکزامورزنان وخانواده در راستای توانمندسازی زنان در وزارت نیرو، خواستار ادامه حمایت مرکز در این رابطه شد.

*************************
>>صفحه اصلي<<

اهداف

موفقيت سازماني
خانواده
روانشناسی
تربیتی
سلامت - زيرذره بين فعال است
بازنشستگان
بخشنامه ها
قوانين و لوايح مجلس
مادر و کودک
ورزشی

ارتباط با مشاور زنان و خانواده 

سايتهاي مرتبط

آيين نامه توسعه مشاركت زنان